איך בוחרים סוללה למחשב נייד?


כאשר יש צורך ברכישה של סוללה למחשב נייד, חשוב מאד לרכוש דווקא סוללה מקורית של המחשב, ולא חיקוי וכדומה. הסיבה לכך היא, שסוללות מקוריות למחשבים ניידים הן איכותיות בהרבה מכל החיקויים – אורך החיים שלהן ארוך, מה שמאפשר עבודה ארוכת טווח גם באזורים ללא חשמל, והן גם מחזיקות מעמד במשך תקופה ארוכה יותר מסוללות אחרות.

שימו לב להתראה בדבר סיום או היחלשות הסוללה במחשב

לרוב, ישנו סימן על צג המחשב, אשר מראה על היחלשותה של סוללה למחשב נייד. מומלץ תמיד להפעיל את המחשב הנייד תחילה, באמצעות ספק כוח בכל הזדמנות. בכדי  להאריך את זמן הסוללה, כדאי להניח לה להתרוקן לחלוטין ולאחר מכן, להטעין אותה עד שתתמלא לגמרי. פעולה כזאת, תאריך את חיי הסוללה. ישנם טיפים נוספים שיש לאמץ, כמו למשל, כאשר אתם מפעילים דיסקים, כדאי כי לא יופעלו על סוללה . ניתן לבדוק את הסוללה בעזרת תוכנה Battery bar pro

סוגים של סוללות מקוריות

קיימות לא מעט סוללות ולפעמים נראה מחירים גבוהים יותר לאותה הסוללה ולא נבין מדוע , ובכן התשובה היא כמות התאים  שיש בסוללה , ככל שכמות התאים גבוהה יותר כך אפשר לטעון יותר . דוגמא :
סוללת 4 תאים – עד 2 שעות
סוללת 6 תאים – בין 3 – 4 שעות  
סוללת 9 תאים – בין  5 - 6 שעות
​​​​​​​
הצטיידו בשם הפירמה והמק"ט של המחשב
 כאשר אתם נכנסים לאתר הקישו את דגם המחשב או את מק"ט הסוללה בשדה החיפוש באתר. שימו לב, יופיעו מס' תוצאות של סוללות מקוריות וחליפיות, אם ברצונכם לקנות סוללה מקורית, בחרו בסוללה מקורית. במקרה ואינכם מוצאים את הדגם באתר, התקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם.


קנייה בטוחה באינטרנט
כיום אין חובה להגיע לחנות מחשבים פיזית על מנת לרכוש סוללה למחשב נייד. חנויות רבות מאפשרות רכישה מקוונת על גבי רשת האינטרנט. כאשר רוכשים סוללה למחשב נייד בחנות מוכרת, הרי שהקנייה בטוחה לחלוטין.
בלפטופ אנרג'י תהיו בטוחים שקניתם נכון, אנו מחזיקים במלאי סוללות מקוריות של מגוון החברות. בכל שאלה תרגישו חופשי ליצור אתנו קשר. כדי לבחור לבד את הסוללה הרצויה לכם, חפשו את דגם המחשב שלכם באתר וכך תוכלו לרכוש את הסוללה המתאימה לכם בקלות.


כיצד להפיק הרבה יותר מכל סוללה?

אל תשאירו למשך ימים את המטען מחובר ישירות למחשב ( סוללה למחשב נייד צריכה להתפרק ממתח מידי פעם כדי לשמרה )
השתדלו לחבר רק מטען מקורי למחשב  
אם המחשב נשאר לאורך זמן באותו המקום הוציאו את הסוללה והשאירו את המחשב מחובר ישירות לחשמל     
לחצו כאן לסוללות מקוריות.Coi בניית אתרים
0