איך בוחרים מטען למחשב נייד


מחשבים ניידים הפכו לחלק בלתי נפרד מן החיים שלנו. בין 30 ל-40 אחוזים מן האנשים אשר משתמשים במחשב, משתמשים במחשב נייד ולא במחשב נייח. לכן אין ספק, שגם האבזרים הנלווים למחשבים הניידים הולכים ונעשים נפוצים ונצרכים יותר ויותר. מחשבים ניידים הם נוחים לשימוש ויעילים מאד, ולכן הם נפוצים כל כך. אולם הם גם דורשים אבזרים שונים שאינם נדרשים במחשבים נייחים, ויש לתת על כך את הדעת.

אחד האביזרים השימושיים ביותר לבעלי מחשבים ניידים – הוא מטען למחשב נייד. מדובר בכבל חשמל המחובר באמצעות שנאי למחשב הנייד שלכם.
מחשבים ניידים, כשמם כן הם: כל הזמן נעים ממקום למקום, עוברים מיד אל יד, מתחברים ומתנתקים מהחשמל מספר פעמים בכל יום ובתהליך זה הם מותחים את המטען, מטלטלים אותו, מעוותים את החיבורים שלו ולבסוף, לצערנו, גם קורעים או מקלקלים אותו. וכל בעל מחשב נייד חייב לקחת בחשבון ששימוש במטען קרוע יכול להיות מסוכן. הן למחשב וחשוב מכך - למשתמש ולסובבים אותו.

המחשב הנייד שלכם מתאים באופן המיטבי ביותר למטען המקורי והחלפת המטען הקלוקל במטען מקורי חדש היא העדיפות העליונה. זה לעיתים מעט יקר יותר, אך זו האופציה העדיפה אם חשוב לכם לשמור על המחשב שלכם ועל הסוללה. 

ראשית, חשוב מאד לבחור במטען מקורי של החברה שבה יוצר המחשב. מטען מקורי כזה הוא בעל חיבורים מדויקים, אורך חיים ארוך ואיכות גבוהה. בנוסף, על מטען מקורי ניתנת אחריות לזמן רב יותר מאשר על מטענים לא מקוריים, שעליהם ניתנת אחריות לתקופה קצרה בלבד, אם בכלל. בכל מקרה שבו רוכשים מטען למחשב נייד, חשוב לוודא שיש עליו אחריות, מכיוון שתיקון או החלפה של מטען למחשב נייד הוא עניין לא זול. ככל שתקופת האחריות הניתנת על המטען ארוכה יותר, כך יש להניח שאיכות המטען גבוהה יותר.

לא הרבה משתמשים יודעים זאת, אך ניתן לעבוד על המחשב ללא הסוללה. על מנת לחסוך בחיי סוללה ולהאריך את תקופתה, מומלץ לעבוד על המחשב הנייד ללא הסוללה כאשר הוא מחובר למטען בשקע החשמל הקרוב אליכם. תוכלו לשלוף את הסוללה ולהוציאה מהמחשב על ידי משיכת שני כפתורים הצידה, בחלקו האחורי של המחשב הנייד שלכם. במחשבים ניידים בהם אין כפתורים בחלקו האחורי של המחשב, מדובר בסוללה פנימית אשר עדיף להשאיר אותה כמו שהיא, מאחר והוצאתה מחייבת פירוק שלם של המחשב.
 

מהם הסיבות שמטען למחשב נייד עלול להתקלקל:


  • משיכות חזקות וניסיונות אגרסיביים בניתוק המטען משקע החשמל
  • חיבור המטען אל שקע תקול או שרוף
  • חיבור המטען אל מחשב לא מתאים
  • חשיפת המטען אל מקור חום
  • נוזלים
  • מכות ונפילות

בכול סיום שימוש במטען למחשב הנייד שלכם, יש לנתק אותו משקע הטעינה במחשב הנייד ובשום אופן לא להשאירו מחובר לשקע החשמל בביתכם! מומלץ אף בתקופת החורף להתקין מגן ברקים על שקע החשמל שלכם, על מנת למנוע נזקים חשמליים במטען למחשב הנייד שלכם.


לחצו כאן למטענים מקוריים
​​​​​​​

קנייה בטוחה באתר

כיום אין צורך להגיע לחנות מחשבים פיזית על מנת לרכוש מטען / סוללה למחשב נייד. בלפטופ אנרג'י תוכל למצוא מענה אנושי בטלפון ואנו נאפשר לך תשלום במגוון דרכים , משלוח מהיר עד אליך אפשרות רכישה מקוונת על גבי רשת האינטרנט באמצעות pay pal. כאשר רוכשים מטען למחשב נייד בחנות מוכרת ויש עם מי לדבר , הרי שהקנייה בטוחה לחלוטין. יש להתקשר לנציג למצוא יחד איתו את דגם המחשב, וכך לקבל בקלות את דגם המטען / סוללה המתאימים.

Coi בניית אתרים
0